Bizuteriada.com

Regulamin sklepu

 

1. Postanowienia wstępne

 

1. Niniejszy Regulamin sklepu internetowego www.bizuteriada.com  stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) przez

Biżuteriada - Dawid Tabor.

2. W zakresie nieuregulowanym w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdują powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

3. Sklep internetowy  www.bizuteriada.com  prowadzony jest przez firmę

"Styl-Art" Pracownia Rękodzieła Artystycznego

Elżbieta Tabor

Podhalańska 6/4

34-400 Nowy Targ

4. W przypadku gdy Regulamin wskazuje na prawa lub obowiązki sklepu internetowego www.bizuteriada.com   rozumie się przez to prawa i obowiązki firmy Biżuteriada.

5. Sklep internetowy www.bizuteriada.com zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu.

 

 

2. Rejestracja

1. Rejestracja użytkownika jest dobrowolna i polega na wypełnieniu pól zawartych w formularzu rejestracyjnym.

2. W momencie rejestracji Użytkownik wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Biżuteriada z siedzibą w Lipinkach 4, w celach realizacji procesu rejestracji i sprzedaży w www.biżuteriada.com oraz w celach usprawnienia i polepszenia jakości sprzedaży i obsługi, a także w celach statystycznych i marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

4. Użytkownik jest zobowiązany do aktualizacji podanych danych.

5. Użytkownik, w rozumieniu przepisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883), ma możliwość kontroli i wglądu do przetwarzanych danych osobowych, które jego dotyczą a także może zażądać usunięcia ich z bazy.

6. W świetle obowiązującego prawa, akceptacja regulaminu jest niezbędna do pomyślnego przeprowadzenia rejestracji i późniejszej obsługi użytkowników serwisu.

 

3. Składanie zamówienia

1.  Aby dokonać zakupu w sklepie internetowym www.bizuteriada.com konieczne jest wypełnienie i przesłanie formularza zamówienia zawierającego następujące dane:

         1. numer i ilość zamawianego towaru;

         2. dane kontaktowe Klienta niezbędne do realizacji zamówienia, (w szczególności dane adresowe i kontaktowe w tym numeru telefonu i adres email);

         3. wybór sposobu płatności;

         4. wybór sposobu dostarczenia towaru.

2.      Klient przesyłając zamówienie oświadcza, iż zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

3.   Potwierdzenie otrzymania poprawnie złożonego zamówienia zostaje potwierdzone mailem przesłanym przez sklep www. biżuteriada.com.

 

4. Realizacja zamówienia

 

1.      Realizacja zamówienia odbywa się niezwłocznie po otrzymaniu poprawnie wypełnionego formularza zamówienia.

2.      W przypadku niemożliwości realizacji zamówienia Klient jest o tym niezwłocznie informowany mailowo lub telefonicznie, jednak nie później niż w ciągu trzech dni roboczych. W takim przypadku sklep www.bizuteriada.com jest zwolniony z realizacji zamówienia.

3.      Sklep internetowy www.bizuteriada.com zastrzega sobie prawo weryfikacji zamówienia poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny.

4.      Sklep internetowy www.bizuteriada.com zastrzega sobie prawo do nierealizowania zamówienia w przypadku:

- otrzymania nieprawidłowo wypełnionego formularza zamówienia;

- otrzymania formularza z błędnymi lub nieprawdziwymi danymi;

- braku możliwości kontaktu z klientem w celu weryfikacji zamówienia;

- niedokonania płatności w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia;

- anulowanie zamówienia przez klienta następuje poprzez wysłanie maila lub kontakt telefoniczny z www.bizuteriada.com; jednak tylko do momentu gdy przesyłka nie została jeszcze wysłana do adresata.

 

5.      W przypadku gdy sklep nie realizuje zamówienia, a klient wpłacił pieniądze, zobowiązany jest do zwrotu pełnej kwoty w ciągu trzech dni roboczych od podjęcia decyzji o nierealizowaniu zamówienia

6.      Wysyłka zamówienia następuje maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie.

7.      Wysyłka zamówienia następuje wyłącznie na adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

8.      Wysyłka następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej za pomocą listu poleconego priorytetowego.

9.      Cena dostawy jest w każdym przypadku wskazana w formularzu zamówienia.

10.  Z uwagi na ręczne wykonanie wielu towarów sklep zastrzega sobie prawo do niewielkich różnic zawartych w opisach lub fotografiach sprzedawanych towarów.

11.   W momencie odbioru przesyłki Klient ma prawo i powinien sprawdzić zawartość paczki w obecności listonosza. Jeżeli przesyłka nie zawiera produktu wskazanego w zamówieniu lub jest on uszkodzony, Klient ma prawo nie przyjmować przesyłki oraz powinien wypełnić druk reklamacyjny będący w posiadaniu listonosza. O sytuacji tej należy również poinformować sklep internetowy www.bizuteriada.com

 

 

5. Płatności

 

1.      Wszystkie ceny podane na stronie www.bizuteriada.com  podawane są w złotych polskich.

2.      Do ceny zamawianych towarów doliczane są koszty przesyłki. Formularz zamówienia zawiera informację o całkowitej kwocie jaką klient musi zapłacić z tytułu zakupu i dostarczenia towaru.

3.      Sklep internetowy  zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, przesyłki oraz do odwoływania akcji promocyjnych. Zmiana cen nie dotyczy zamówień już złożonych.

4.      Do każdego zamówienia, na życzenie klienta może być dołączony rachunek i dostarczony razem z zamówieniem.

5.      Płatność za zamówienie może być dokonywana poprzez przelew na konto bankowe.

Numer rachunku :

 

63 1140 2004 0000 3902 4438 3595
Elżbieta Tabor
Podhalańska 6/4, 34-400 Nowy Targ, Polska

 

 

 

6. Reklamacje i zwroty

 

1.      O każdym uszkodzeniu towaru powstałym podczas dostawy klient powinien niezwłocznie poinformować sklep www. bizuteriada.com oraz odesłać go za pośrednictwem Poczty Polskiej.

2.      Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu trzech dni roboczych od otrzymania towaru objętego reklamacją.

3.      Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji towar zostanie wymieniony na inny, pozbawiony wad, lub klient otrzyma zwrot kosztów zakupu.

4.      Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru zakupionego bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W takim przypadku zobowiązany jest do odesłania przesyłki odpowiednio zapakowanej na własny koszt.

5.      Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie noszącego śladów użytkowania.

 

 


Strona głównaStrona główna

Szukaj

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

No new product at this time

Promocje

Wszystkie promocje